Detaylı NFT Eğitimi

Categories: DEFI, NFT
İstek Listesi Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

Kurs Hakkında

PHP’de yeni misiniz veya tazeleme mi gerekiyor? Daha sonra bu kurs, Prosedürel PHP, Nesneye Yönelik PHP, MYSQli’nin tüm temellerini almanıza ve WordPress, Joomla veya Drupal’a benzer bir CMS sistemi oluşturarak kursu sonlandırmanıza yardımcı olacaktır.
PHP’yi bilmek, evde kalmak ve tüm dünyadaki öğrenciler için böyle bir kurs yapmak için yeterli para kazanmamı sağladı. Bir PHP geliştiricisi olmak, dinamik uygulamalar geliştirerek herkesin çevrimiçi ve çevrimdışı gerçekten iyi para kazanmasına izin verebilir.
bilmek PHP WordPress, Facebook, Twitter ve hatta Google gibi web uygulamaları, web siteleri veya İçerik Yönetimi sistemleri oluşturmanıza olanak tanır.
Bu bilgi ile neler yapabileceğinizin bir sınırı yoktur. PHP öğrenmek için en önemli web programlama dillerinden biridir ve bunu bilmek size verecektir SÜPER GÜÇLER web geliştirme dünyasında ve iş piyasasında.
Neden?
Çünkü milyonlarca web sitesi ve uygulama ( çoğunluğu ) PHP kullanır. Herhangi bir yerde bir iş bulabilir veya kendi başınıza, çevrimiçi olarak ve serbest çalışan veya Odesk gibi yerlerde çalışabilirsiniz. Öğrendikten sonra kesinlikle önemli bir gelir elde edebilirsiniz.
Seni sıkmayacağım 🙂
Kurslarımı çok ciddiye alıyorum ama aynı zamanda eğlenceli hale getirmeye çalışıyorum çünkü monoton bir ses veya sıkıcı bir tavırla bir eğitmenden öğrenmenin ne kadar zor olduğunu biliyorum. Bu kurs eğlencelidir ve devam etmek için biraz enerjiye ihtiyacınız olduğunda, benden alacaksınız.
Yaklaşımımım
Uygulama, uygulama ve daha fazla uygulama. Bu dersin içindeki her bölümün sonunda bir ders vardır ve derslerde her şeyi güçlendirir. PHP pratik yardımcı olmak için indirebileceğiniz küçük bir uygulama da oluşturdum. Üstüne üstlük, WordPress, Joomla veya Drupal gibi harika CMS’ler oluşturacağız.

 

Show More

Course Content

Blok Zincir Nedir?
Blok zincir teknolojisi

  • Blok Zincir -101
    03:26
  • Blok Zincir – 102
    03:26

Bitcoin Nedir?
Konu özeti ve ders içerikleri

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet
Para Birimi
TRY Türk lirası